PRODUCENT
TROFEÓW SPORTOWYCHOd 1995 roku obsługujemy ośrodki, kluby i stowarzyszenia sportowe, instytucje budżetowe, a także indywidualnych pasjonatów sportu.

Od 2012 roku stosujemy innowacyjną technikę wykonywania nagród na indywidualne zamówienie. Kreatywne projekty oraz terminowość sprawiły że zaskarbiliśmy sobie zaufanie setek klientów.

DLACZEGO TROFEO?

Nasze medale powstają w nowoczesnym parku maszynowym. Nieograniczona wyobraźnia naszych grafików sprawia, że jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać niepowtarzalne trofea sportowe dostosowane do potrzeb klienta.
Firma TROFEO stawia sobie jeden główny cel - bycie najlepszym w swojej kategorii. Tworzone przez nas medale na indywidualne zamówienie cechuje innowacyjne podejście do łączenia tworzyw, różnych metod nadruku oraz technik produkcyjnych.
Tworzone przez nas medale, statuetki oraz trofea zachwycają nie tylko nowoczesnym designem, ale również niesłychaną precyzją wykonania.
Oprócz medali i statuetek tworzonych na zamówienie na zamówienie posiadamy również standardowe wzory, które można spersonalizować i w ten sposób nadać im indywidualny charakter.